دستگاه خودپرداز

بهترین عابر بانک های شخصی

بهترین عابر بانک های شخصی

NCR و وینکور دو نوع از بهترین و پر فروش ترین عابر بانک های موجود در بازار هستند که هم توسط اشخاص و هم توسط بانک ها مورد استفاده قرار می گیرند.

 

عابر بانک NCR

دستگاه عابر بانک NCR ساخت کشور آمریکا است و چون رابط کاربری خوبی دارند، استفاده از آن ها آسان است و در صورتی که دستگاه دچار مشکل شود صاحب دستگاه می تواند با آموزش اولیه ای که کارشناسان ما در زمان نصب دستگاه ارائه می دهند، تا حدودی خطاهای موجود را رفع کند. قیمت خودپرداز NCR مناسب است و اکثر اشخاص نیز از همین نوع خودپرداز استفاده می کنند. عابر بانک NCR 5886 و عابر بانک NCR 5887 دو نوع از رایج ترین مدل های NCR هستند که از لحاظ ظاهری باهم تفاوت دارند و دارای ماژول ها و قطعات یکسانی هستند. هر دو مدل مناسب برای مکان های بیرونی و از نوع دیواری هستند.

 

 

عابر بانک وینکور

دستگاه عابر بانک وینکور ساخت کشور آلمان است و نسبت به NCR دارای قطعات بروزتری هستند و درصد خرابی قطعات در آن ها پایین است. قیمت دستگاه عابر بانک وینکور نسبت به NCR بیشتر است. عابر بانک وینکور ۲۱۵۰ یکی از رایج ترین مدل های آن می باشد که دارای دو نوع فول یو اس بی و با پورت کام است. این مدل مناسب برای مکان های بیرونی و از نوع دیواری است.

 

در حال حاضر شرکت ما هر دو برند NCR و وینکور را با گرید a به فروش می رساند. برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعاب بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۱۳-۳۳۴۲۰۱۴۱ و ۰۹۱۱۸۳۰۶۸۲۸

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *