سوالاتی که ممکن است داشته باشید!

برای اینک کار از قسمت بالای سایت، روی بخش ورود/عضویت کلیک کرده سپس از منوی کشویی باز شده روی لینک ایجاد حساب کاربری کلیک نمایید.

بله به منظور سهولت شما مشتری عزیز این امکان وجود دارد تا بدون ثبت نام از سایت خودپرداز یک خرید نمایید اما برای بهره مندی از مزایای ثبت نام در سایت مانند اطلاع از تخفیفات، مدیریت سفارش ها و سوابق خرید، یک حساب کاربری ایجاد نمایید.

ما هیچ یک از اطلاعات مربوط به حساب بانکی شما را ذخیره نمی کنیم. همیشه قبل از خرید به دو نکته توجه کنید. اول اینکه سایت مورد نظر باید از پروتکل امن https برای تبادل اطلاعات استفاده کند (به علامت قفل بسته یا قسمت سبز رنگ کنار اسم سایت در مرورگر توجه کنید)، دوم این سایت باید یک سیستم پرداخت بانکی مطمئن داشته باشد. لازمه این سیستم پرداخت مطمئن داشتن نماد اعتماد الکترونیکی است.

بله در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می توانید سفارش خود را ثبت کنید. اما رسیدگی به سفارشات در روزهای کاری از ساعت ۸ الی ۱۷ انجام می شود.

بله ما هر روز هفته قیمت محصولات را بروزرسانی می کنیم اما بدلیل نوسانات قیمتی کالاهای دیجیتال توصیه می شود قبل از خرید برای اطمینان از قیمت دقیق محصول، تماس حاصل فرمائید.

بله، برای اطلاع از شرایط پرداخت قسطی با ما تماس بگیرید.